Кошик
19 відгуків
+380
44
391-68-74
багатоканальний
+380
44
331-68-74
багатоканальний
+380
96
252-50-57
багатоканальний
Україна Київ вул. Полковника Шутова, 9А, офіс 119
Графік роботи

GSM сигналізації для автомобілів

20.02.18

GSM-сигналізації для автомобілів — це прилад, який здійснює контроль і забезпечує охорону рухомих об'єктів за допомогою GSM-навігації, та повідомляє про сигнал тривоги через мобільний зв’язок. Зазвичай вона включає в себе центральний блок, різноманітні датчики, брелоки і таке інше. За допомогою GSM-сигналізації ви маєте можливість відслідкувати, де знаходиться автомобіль, вантажівка, будь-який рухомий об'єкт в режимі реального часу.

 

GSM-сигналізації для вантажівки

При перевезенні грузів вантажівками необхідно відслідковувати переміщення вантажу, здійснювати функції стеження та контролю аварійних ситуацій. GSM-сигналізація для вантажівки відслідковує рухомі цілі, та передає дані про них на один чи більше телефонних номерів, або на комп’ютер через GPRS.

 

Сигналізація для автомобіля, мотоцикла, інших рухомих об'єктів

GSM-сигналізація для автомобіля, інших рухомих об'єктів дає можливість моніторити його місцезнаходження, проникнення, спроби викрадення коліс чи завантаження на евакуатор. Можна також контролювати швидкість, рівень заповнення паливного баку, маршрут, а при необхідності, чути та бачити все, що відбувається в салоні автомобіля. Якщо виникла необхідність — GSM-сигналізація сама може дистанційно запустити або заглушити двигун.