Кошик
19 відгуків
+380
44
391-68-74
багатоканальний
+380
44
331-68-74
багатоканальний
+380
96
252-50-57
багатоканальний
Україна Київ вул. Полковника Шутова, 9А, офіс 119
Графік роботи

Управління GSM сигналізаціею вашого об'єкту

20.02.18

Управління GSM-сигналізацією здійснюється за допомогою дзвінків або Sms-повідомлень з телефону чи комп'ютера на Sim-карту, встановлену в сигналізацію. Для цього повинен бути заданий спеціальний пароль віддаленого управління. Таким чином, можна здійснювати постановку/зняття об'єкту в режим «Охорона», здійснювати запит його стану (можливі руйнування, відкриття дверей або вікон, задимлення, протікання води та інше).

 

Управління GSM-сигналізацією з мобільного телефону

Бездротова GSM-сигналізація дає можливість не тільки віддалено здійснювати управління в режимі «Охорона», а й керувати потужними електричними приладами, такими як електричні системи опалення, бойлери, електронасос, через мобільний телефон. GSM-сигналізація дає змогу з телефону контролювати переміщення автомобіля, мотоцикла, чи іншого рухомого об'єкту.

 

Здійснення управління GSM-сигналізацією комп'ютером

Контроль за станом охороняємих об’єктів може здійснюватись не лише через дзвінки та Sms-повідомлення з мобільного телефону, а й через комп'ютер, підключений до інтернету. Через ваш персональний комп'ютер може проводитись контроль за переміщенням вантажів, автомобілів, людей, тварин.