Кошик
19 відгуків
+380
44
391-68-74
багатоканальний
+380
44
331-68-74
багатоканальний
+380
96
252-50-57
багатоканальний
Україна Київ вул. Полковника Шутова, 9А, офіс 119
Графік роботи

Розумні розетки для дому

20.02.18

Практичні GSM-розетки стануть незамінними помічниками для вашого дому. Розумним розеткам можна доручити контроль внутрішнього та вуличного освітлення, управління системами водопостачання, кондиціонування та вентиляції, охоронних систем і сигналізації, вмикання/вимикання електроприладів, температурний контроль.

 

Простота використання розумних розеток

Розумні розетки для вашого дому не потребують спеціального монтажу чи проведення будь-яких ремонтних робіт. Зручність і практичність полягає в тому, що вони вставляються у звичайну євро-розетку. В залежності від виробника, розумна розетка може підключатися по GSM, Wi-Fi, Ethernet до комп'ютера, на якому встановлені необхідні додатки. В деяких моделях управління може здійснюватись через смартфон або планшет.

 

Розумна розетка — допомога вашому дому

Для успішної роботи розумної розетки у вашому домі необхідно лише наявність Wi-Fi-роутера, для підключення розетки до інтернету, смартфон або планшет для здійснення управління. Здійснивши відповідне налаштування, ви можете не хвилюватись, у вашу відсутність розумна розетка виконає всі ваші доручення.