Кошик
19 відгуків
+380
44
391-68-74
багатоканальний
+380
44
331-68-74
багатоканальний
+380
96
252-50-57
багатоканальний
Україна Київ вул. Полковника Шутова, 9А, офіс 119
Графік роботи

Про нас

Основне поле діяльності - розробка і виробництво (Україна) пристроїв на мікроконтролерах для різних функціональних систем. На сьогоднішній день одним з основних напрямків для нас є розробка і виробництво пристроїв моніторингу та управління об'єктами (GSM сигналізації, GPS/GSM трекер), використовуючи GSM (SMS, CSD, GPRS/EDGE) і GPS технологію. Співробітники нашої команди висококваліфіковані фахівці в таких областях як:

 

  • мобільний зв'язок;
  • GPS-навігація;
  • електроніка і мікроелектроніка;
  • програмування;
  • виробництво.

 

Місія

Наша мета - надавати клієнту багатофункціональну, надійну і доступну за ціною систему віддаленого контролю, за допомогою якої користувач сам зможе приймати рішення по управлінню і моніторингу всіх своїх об'єктів (WEB моніторинг).

У нашому розумінні система віддаленого контролю об'єктів включає в себе: передачу даних від різних датчиків і GPS приймача (M2M технологія); управління за допомогою мобільного телефону і персонального комп'ютера (SMS моніторинг); прийом і обробка даних на персональному комп'ютері (GPS моніторинг).

Продукція

GSM контролер (ще називають, GSM пейджер, GSM дозвонщик) - це пристрій, призначений для контролю віддалених об'єктів (квартира, дача, автомобіль, гараж, склад, офіс і т.п.), передачі сигналу тривоги (автодозвон, відправка SMS повідомлення, передача даних через GPRS/EDGE з'єднання) з віддаленого об'єкта за коштами стільникових мереж зв'язку на телефон або ПК власника об'єкта, його близьких або служби охорони, а також дистанційного керування різними електроприладами.

Якість

Прилади спроектовані з урахуванням сучасних інновацій і останніх досягнень в області електронної техніки. Апаратна платформа проводиться на точному високотехнологічному обладнанні провідних виробників друкованих плат, з подальшим електроконтролем. Високий клас точності друкованих плат диктує використання тільки сучасної елементної бази радіоелектронних компонентів, що дозволяє істотно мінімізувати розміри апаратної частини контролерів. Збірка продукції виробляється відповідно до світових стандартів. Особлива увага нашими фахівцями приділяється налаштуванню, тестуванню і перевірочним випробуванням.

Таким чином, ми гарантуємо своєму споживачеві високу якість продукції, що випускається нами продукції і надаємо однорічну гарантію на всі пристрої (крім GSM-модулів SIMCOM).

Сертифікація

Прилади вже пройшли перевірку на відповідність ТУ в органі сертифікації, по завершенню якої нашої продукції присвоєний і офіційно зареєстрований номер ТУ, вимогам якого вона відповідає. Так як повна назва основної продукції "Пристрій моніторингу та управління", то згідно з Наказом Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики №28 від 01.02.2005р. ("Про затвердження Переліку продукції, що підлягає обов'язковій сертифікації в Україні") вона не підлягає обов'язковій сертифікації в Україні. Не дивлячись на це, основна продукція пройшла сертифікацію в якості охоронної сигналізації, результатом якої є сертифікати відповідності ТУ.