Кошик
19 відгуків
+380
44
391-68-74
багатоканальний
+380
44
331-68-74
багатоканальний
+380
96
252-50-57
багатоканальний
Україна Київ вул. Полковника Шутова, 9А, офіс 119
Графік роботи
 • СЕЙБА
 • Положення обмеженої гарантії

Положення обмеженої гарантії

Гарантійний період

Для всіх приладів ТОВ Сейба гарантійний період 1 (один) рік. Справжня гарантія не розповсюджується на GSM- модулі компанії SIMCOM, які є одним з елементів приладів ОКО.

Гарантійний строк обчислюється з дня придбання товару у офіційного представника ТМ ОКО. За дату придбання приймається дата, вказана на товарному чеку, на транспортній накладній або у електронній базі ТМ ОКО та ТОВ Сейба. Обмежена гарантія розповсюджується лише на першого кінцевого покупця продукції ТОВ Сейба і не може бути передана наступному покупцю.

Гарантійний термін не підлягає продовженню, відновленню чи іншим змінам через подальший перепродаж, ремонт або заміни продукції ТМ ОКО у офіційного Представника. При цьому відремонтовані чи замінені під час гарантійного терміну частини забезпечуються гарантією на залишок початкового гарантійного строку.

Порядок передачі товару на ремонт

Для гарантійного або не гарантійного обслуговування товар має бути повернений Представнику (продавцю), або на місце придбання. У випадку, якщо передача виробу для діагностики чи ремонту відбувається безпосередньо в офісі, то Покупцю спочатку потрібно виконати нижче наведені вимоги.

Перед поверненням приладів, що програмуються(настроюються) впевніться, що Ви вилучили SIM-карту і microSD карту, згідно з Інструкцією користувача, а також скопіювали й видалили з пам'яті приладів конфіденційну, приватну чи особисту інформацію (назву зон, телефонні номери Власників). Передача SIM-картки, microSD картки і особистої інформації в пам'яті пристроїв ОКО (конфігурація приладу) можлива тільки після попереднього узгодження з Представником.

Строки виконання ремонту

ТОВ Сейба прикладе всі зусилля, достатні з розумної точки зору, для здійснення ремонту чи заміни виробу Покупцю протягом строку, що не перевищує двадцяти одного (21) дня з моменту отримання офіційного повернення від Покупця чи від Представника ТМ ОКО.

ТОВ Сейба не несе відповідальності за будь-які пошкодження нанесені відремонтованому чи заміненому продукту при транспортуванні Покупцю чи Представнику.

Перенос гарантії

Гарантійні обов'язки на продукцію під ТОВ Сейба надаються тільки в тій країні, де товар був придбаний.

Обмеження відповідальності

Гарантійне обслуговування не відбувається при умові наступних дій чи пошкоджень товару:

 

 • пошкодження, викликані впливом навколишнього середовища, такі як пожежа, повінь, ураган, землетрус чи удар блискавки і т.д.; 
 • пошкодження, викликані впливом інших предметів, влученням бруду і рідини чи зануренням у рідину; 
 • пошкодження, викликане не авторизованим ремонтом або ж модифікацією і розбором продукту; 
 • пошкодження викликані нещасним випадком, недбалістю, неакуратністю; 
 • дефекти чи шкода, нанесені неправильною експлуатацією продукту, використанням не за призначенням, включаючи використання, що суперечить інструкціям, і іншими зловживаннями у відношенні продукту; 
 • електричні пошкодження, викликані додатковим обладнанням, коли пошкодження помітно на платі приладу чи на іншій електронній частині продукту, наприклад як пляма від прожога від перепаду напруги, плавлення, короткого замикання, розсічення і т.п.; 
 • будь-які дефекти, викликанні спробами підключення до не сумісного до програмного забезпечення чи не сумісного приладу;
 • дефекти, викликані природним зносом товару, включаючи корпус, акумулятор (зниження заряджаючої ємності); 
 • тріщини й подряпини на пластикових частинах, а також інші дефекти, отримані в результаті транспортування, експлуатації покупцем чи недбалим поводженням з його боку.

 

Інші важливі зауваження

В випадку якщо справжня гарантія не розповсюджується на продукцію ТМ ОКО чи на проблему, в зв'язку з якою потрібне сервісне обслуговування, торгівельна марка «ОКО» і її офіційні Представники залишають за собою право вимагати сплату за ремонт чи заміну продукції, а також за обслуговування.

В рамках справжньої гарантії все програмне забезпечення, яке було початково встановлено на виробах ТМ ОКО для її нормальної роботи, вважається програмне забезпечення ТМ ОКО. Торгівельна марка «ОКО» не гарантує, що будь-яке програмне забезпечення ТМ ОКО (включаючи оновлення й модернізацію), що надається разом з продукцією, в її складі чи для неї, буде відповідати Вашим потребам, чи буде сумісно з будь-якими апаратними засобами чи програмним забезпеченням, наданими третьою особою, чи що функціювання будь-якого програмного забезпечення буде безперебійним, чи що всі дефекти програмного забезпечення виправляються чи будуть виправлені. Торгівельна марка «ОКО» чи її офіційні Представники нададуть Вам останню версію програмного забезпечення ТМ ОКО для переустановлення на Вашій продукції в цілях виправлення дефектів, пов'язаних з програмним забезпеченням ТМ ОКО. До деякого програмного забезпечення ТМ ОКО можуть застосовуватися окремі ліцензійні умови. Для отримання інформації щодо програмного забезпечення ТМ ОКО відвідайте веб-сайт Торгової марки «ОКО».

СПРАВЖНЯ ОБМЕЖЕНА ГАРАНТІЯ ЯВЛЯЄТЬСЯ ВИКЛЮЧНОЮ І ЄДИНОЮ НАДАНОЮ ГАРАНТІЄЮ, ЩО ЗАМІНЮЄ БУДЬ-ЯКІ ІНШІ ЯВНІ І ПРИПУЩЕНІ ГАРАНТІЇ. ТОРГІВЕЛЬНА МАРКА «ОКО» НЕ НАДАЄ НІЯКИХ ГАРАНТІЙ, ЯВНИХ ЧИ ОПОСЕРЕДКОВАНИХ, ЩО ВИХОДЯТЬ ЗА МЕЖІ ОПИСУ, ЯКИЙ ТУТ МІСТИТЬСЯ, ВКЛЮЧАЮЧИ ОПОСЕРЕДКОВАНУ ГАРАНТІЮ ТОВАРНОЇ ПРИДАТНОСТІ І ВІДПОВІДНОСТІ ПЕВНОМУ ПРИЗНАЧЕННЮ. НА РОЗСУД ПОКУПЦЯ ЗАЛИШАЄТЬСЯ ЗАСТОСУВАННЯ НЕВИПРАВНОГО, З ДЕФЕКТАМИ І НЕПРИПУСТИМОГО ДО ЗАСТОСУВАННЯ ТОВАРУ. ТОРГІВЕЛЬГА МАРКА «ОКО» НЕ НЕСЕ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА ПОШКОДЖЕННЯ, НАНЕСЕНІ ІНШІЙ ВЛАСНОСТІ ЧЕРЕЗ БУДЬ-ЯКІ ДЕФЕКТИ ВИРОБУ, ПОШКОДЖЕННЯ, ПРИЧИНЕНІ НЕЗРУЧНІСТЮ, ВТРАТОЮ ВИРОБОМ КОРИСНОСТІ, ВТРАТУ ЧАСУ, А ТАКОЖ ЗА БУДЬ-ЯКИЙ ОСОБЛИВИЙ, ВИПАДКОВИЙ, ОПОСЕРКДКОВАНИЧИ НЕПРЯМИЙ ЗБИТОК, ШТРАФНІ ЗБИТКИ ЧИ НЕ ЗБИТКИ, ВКЛЮЧАЮЧИ, ТА НЕ ОБМЕЖУЮЧИСЬ ЛИШЕ ПЕРЕЧИСЛЕНИМ: КОМЕРЦІЙНИЙ ЗБИТОК, ВТРАТА ПРИБУТКУ, СПРОЩЕНА ВИГОДА, ВТРАТА КОНФІДЕНЦІЙНОЇ ЧИ ІНШОЇ ІНФОРМАЦІЇ, ВТРАТИ, ВИКЛИКАНІ ПЕРЕРВАМИ В КОМЕРЦІЙНІЙ ЧИ ВИРОБНИЧІЙ ДІЯЛЬНОСТІ З ПРИВОДУ ТОГО, ЯК ІНШІ ТАКІ ТОВАРИ БУДУТЬ ВИЗНАЧЕНІ ЯК НЕВИПРАВНІ, З ДЕФЕКТАМИ І НЕПРИПУСТИМИМИ ДО ВИКОРИСТАННЯ.

Справжня обмежена гарантія дає покупцю певні юридичні права. Покупець може також мати інші права відповідні місцевому законодавству по захисту прав споживача, що змінюються в залежності від країни і можуть не збігатися з даною обмежувальною гарантією. Для повного розуміння своїх прав потрібно проконсультуватися з місцевим законодавством.