Кошик
18 отзыва
+380
44
391-68-74
багатоканальний
+380
44
331-68-74
багатоканальний
+380
96
252-50-57
багатоканальний
Україна Київ вул. Полковника Шутова, 9А, офіс 119
Графік роботи
  • СЕЙБА
  • Система дистанційного контролю побутової техніки для квартир, що здаються в оренду

Система дистанційного контролю побутової техніки для квартир, що здаються в оренду

АПАРАТНА ЧАСТИНА

GSM-сигналізація OKO-MV використовується для визначення і сповіщення на мобільний телефон і/або сервер ОКО факту переміщення побутової техніки (телевізора, холодильника, пральної машини) з подальшим її пошуком за допомогою технології LBS (індикативне місцезнаходження по базовим станціям оператора стільникового зв’язку). Точність визначення місцезнаходження приладу коливається від 100 м до декількох кілометрів, залежить від щільності базових станцій оператора мобільного зв'язку в зоні знаходження приладу.

Цей пристрій має малий розмір, що дозволяє розмістити його всередині більшості побутових приладів. GSM-сигналізація живиться від мережі 220 В і має резервний Li-ion акумулятор, що забезпечить передачу сигналу тривоги і даних про місцезнаходження викраденої побутової техніки.

Пристрій постійно вимірює інтенсивність вібрації (кількість ударів за певний проміжок часу) та у випадку перевищення встановленого рівня робить сповіщення на користувача у вигляді дзвінка (SMS) та/або на сервер ОКО і Android-додаток.

GSM-контролер OKO-MV також має окремий «цілодобовий» тривожний вхід для підключення додаткового датчика, наприклад, шуму, відкриття корпусу і т.п. Пристрій контролює мережу 220 В і відправляє SMS-сповіщення про її зникнення і появу.

Більш детальна інформація про систему в Інструкції користувача OKO-MV.

social-icon
Loading...